تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سايت   انگليسي   العربيه   اردو  
  • اخبار و اطلاعيه
  • نخبگان در كلام رهبري
  • مصوبات مربوطه
  • درباره سامانه
  • ارسال نظر
  • تماس با ما
جلسه 84 کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
جلسه 83 کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1397 هجری شمسی،سال 96 را به رغم تلاشهای بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ ایران درعرصه های مختلف برشمرد
جلسه 78 کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم ونوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
درباره سامانه
به منظور جلب همكاري و مشاركت نخبگان و فرهيختگان در زمينه ي فرهنگ و علم و بهره مندي شوراي عالي از نظرات و ديدگاه هاي آنان و تبيين و تشريح مصوبات شوراي عالي براي آنان، سامانه ارتباط با نخبگان و فرهيختگان طراحي و راه اندازي شده است. دراين سامانه، كاربران ضمن اطلاع از آخرين اخبار مربوط مي توانند با عضويت در شبكه ارتباط با نخبگان و فرهيختگان، ضمن تعامل در گروهاي علمي و فرهنگي، ديدگاه ها و نظرات خود را در خصوص مصوبات و عملكرد شوراي عالي انقلاب فرهنگي ارائه نمايند.
ارسال نظر:

 
 
 
 Security code
آدرس دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
 نشاني: تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان فلسطين شمالي، شماره 309، كدپستي: 1416933795

تلفن تماس: 5-66468271

address1-(1).gif

leader-(1).jpg

ایران، برای دستیابی به قله‌های پیشرفت و عزت و افتخار، نیازمند دانشمندان و نخبگانی است كه عاشق كشور و مردم و عاشق هویت و سرنوشت ملت باشند.( ديدار با نخبگان كشور 13/7/1390)

نخبه باید با احساس دلبستگی معنوی به كشور و ملت، در عرصه كاری خود، تلاش و فداكاری كند چرا كه بدون عشق به سرنوشت كشور و ملت، نخبه نمی‌تواند در جامعه خود، تأثیری واقعی و راهگشا داشته باشد. .( ديدار با نخبگان كشور 13/7/1390)
جبران عقب ماندگی مزمن، تاریخی و تحمیلی كشور در زمینه های علمی، نیازمند تلاش جدی و دوندگی بی وقفه هر ایرانی با شرف و همه مسئولان، نخبگان، دانشجویان و استادان است.... باید امیدوارانه و بدون از دست دادن حتی یك لحظه، به تواناییهای خود تكیه كنیم و با جدیت و صمیمیت، به روند علمی كشور، شتاب دهیم.
ذهن كارشناسان دانشگاه و حوزه را درگير كنيد. مصوباتتان را به نحوي در اختيار آنها بگذاريد... گاهي اشكالي به نظرشان مي‌رسد با شما تماس مي‌گيرند و به شما مي‌نويسند مركزي براي پاسخگويي و شنيدن حرفهاي نخبگان قرار دهيد.(ديدار با اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي19/9/86)

ادامه مطالب...