تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سايت   انگليسي   العربيه   اردو  
  • اخبار و اطلاعيه
  • نخبگان در كلام رهبري
  • مصوبات مربوطه
  • درباره سامانه
  • ارسال نظر
  • تماس با ما
بیانیه‌ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان
بیانیه‌ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.
درباره سامانه
به منظور جلب همكاري و مشاركت نخبگان و فرهيختگان در زمينه ي فرهنگ و علم و بهره مندي شوراي عالي از نظرات و ديدگاه هاي آنان و تبيين و تشريح مصوبات شوراي عالي براي آنان، سامانه ارتباط با نخبگان و فرهيختگان طراحي و راه اندازي شده است. دراين سامانه، كاربران ضمن اطلاع از آخرين اخبار مربوط مي توانند با عضويت در شبكه ارتباط با نخبگان و فرهيختگان، ضمن تعامل در گروهاي علمي و فرهنگي، ديدگاه ها و نظرات خود را در خصوص مصوبات و عملكرد شوراي عالي انقلاب فرهنگي ارائه نمايند.
ارسال نظر:

 
 
 
کد امنیتی را وارد کنید:
 Security code
آدرس دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
 نشاني: تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان فلسطين شمالي، شماره 309، كدپستي: 1416933795

تلفن تماس: 5-66468271

address1-(1).gif

leader-(1).jpg

ایران، برای دستیابی به قله‌های پیشرفت و عزت و افتخار، نیازمند دانشمندان و نخبگانی است كه عاشق كشور و مردم و عاشق هویت و سرنوشت ملت باشند.( ديدار با نخبگان كشور 13/7/1390)

نخبه باید با احساس دلبستگی معنوی به كشور و ملت، در عرصه كاری خود، تلاش و فداكاری كند چرا كه بدون عشق به سرنوشت كشور و ملت، نخبه نمی‌تواند در جامعه خود، تأثیری واقعی و راهگشا داشته باشد. .( ديدار با نخبگان كشور 13/7/1390)
جبران عقب ماندگی مزمن، تاریخی و تحمیلی كشور در زمینه های علمی، نیازمند تلاش جدی و دوندگی بی وقفه هر ایرانی با شرف و همه مسئولان، نخبگان، دانشجویان و استادان است.... باید امیدوارانه و بدون از دست دادن حتی یك لحظه، به تواناییهای خود تكیه كنیم و با جدیت و صمیمیت، به روند علمی كشور، شتاب دهیم.
ذهن كارشناسان دانشگاه و حوزه را درگير كنيد. مصوباتتان را به نحوي در اختيار آنها بگذاريد... گاهي اشكالي به نظرشان مي‌رسد با شما تماس مي‌گيرند و به شما مي‌نويسند مركزي براي پاسخگويي و شنيدن حرفهاي نخبگان قرار دهيد.(ديدار با اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي19/9/86)

ادامه مطالب...